Atribuită
Cumpărare directă
repararea si intretinerea centralelor termice . UATC Dascalu doreste sa achizitioneze servicii de mentenanta si intretinere centrale termice ( pentr 7 buc) , instalatii sanitare pentru unitatile de invatamant din raza localitatii , institutia publica Primaria Dascalu si cladirile aferente .
- Număr anunț
- DA28712332
- Autoritate contractantă
- Comuna Dascalu (CUI 4420783)
- Furnizor / câștigător
- TUD MARI MIH SOLUTION SRL (CUI 33287738)
- Cod CPV
- 45259300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96.000 RON
- Valoare atribuită
- 96.000 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.