Atribuită
Cumpărare directă
Fotoliul tapitat SAMBA are un design modern, ce domina spatiul prin culorile si formele sale. In stil modern, confortabil si elegant, este ideal pentru camera de zi, dormitor, zone de relaxare, cafenele, birouri. Dimensiuni: Latime: 75 cm Adancime: 86 cm Înălţimea totala: 91 cm Înălţimea sezutului fata de sol: 48 cm
- Număr anunț
- DA28855387
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
- Furnizor / câștigător
- GHISE DESIGN S.R.L. (CUI 8778572)
- Cod CPV
- 39113100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.317 RON
- Valoare atribuită
- 1.317 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.