Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar valoare SANO POLIW PARQUET 4 L buc 2 32.5 65 SACI MENAJ 35L 15BUC/ROLA ZOREX CLASIC buc 10 3.5 35 PROSOAPE PLIATE "V" VERDE 200/PAC 20/BAX RP bax 4 58.9 235.6 CLORAMINA PASTILE 200BUC/FLACON PURSEPT fl 2 44.9 89.8 SANO FLOOR FRESH 4L LILIAC 4 IN 1 PARDOSELI buc 4 32.9 131.6 SANO SAN 1 L CU POMPA MAR&MUSK DET. VASE buc 3 10.9 32.7 MOP BUMBAC 250 GR buc 4 5.2 20.8 HARTIE IG ALBA 3ST ALBA 10/SET (GLOBAL) set 2 10.25 20.5 HARTIE IG JUMBO ALB 2STR. BUC 36 4.45 160.2 AGATATORI WC BREF buc 10 6.42 64.2 BOZO SOLUTIE GEAM 5L buc 1 28.35 28.35 DOMESTOS PROFESIONAL PIN FRESH 5L BUC 3 38 114 CHIM SAPUN LICHID 5L BUC 1 21 21 MATURA SORG CU COADA buc 1 18 18 SANO FORTE PLUS ARAGAZ BUC 1 16.8 16.8
- Număr anunț
- DA28696051
- Autoritate contractantă
- Orasul Avrig (CUI 4241087)
- Furnizor / câștigător
- PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.053 RON
- Valoare atribuită
- 1.053 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.