Atribuită
Cumpărare directă
Un pachet camere video și accesorii ce include următoarele componente: 1. 3 buc × Cameră video exterior, tip Hikvision DS-2CE16D0T-VFIR3F, Full HD, IR 40m, zoom 2.8-12mm varifocal 2. 1 buc × Cameră video dome, tip Hikvison DS-2CE56D8T-VPITF, 1080p, IR 30m, distanță focală lentile 2.8mm 3. 1 buc × DVR HDTVI, tip Hikvision DS-7204HUHI-K2, Turbo HD 4.0, 4 canale, 5MP 4. 1 buc × Hard Disk, capacitate 1T, SATA 3, model dedicat pentru sisteme de supraveghere din seria WD Purple 5. 610 ml × Cablu coaxial RG59 cu șufă 1,2mm și alimentare 2x1mm, livrare pe tambur de 305m 6. 10 buc × Mufă BNC pentru cablu RG59, tip screw (fixare cu șurub a conductorului central) 7. 6 buc × Mufă de alimentare, DC 2,1mm/5,5mm, cu terminale cu șurub 8. 1 buc × Cablu HDMI, lungime 5m 9. 8 buc × Buton pentru ieșire, montare aparentă (aplicabil), din metal, tip CSB-805 10. 4 buc × Doză pentru conexiuni electrice, dimensiuni 100x100x50mm, montare aparentă, 6 intrări, IP44, capac cu șuruburi, culoare albă
- Număr anunț
- DA28748696
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
- Furnizor / câștigător
- MAGIC FOX MEDIA S.R.L. (CUI 16808666)
- Cod CPV
- 32333200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.948 RON
- Valoare atribuită
- 2.948 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.