Atribuită Cumpărare directă

Servicii administrative la sediul MNINGA: - administrare servicii de paza; - administrare servicii de curatenie; - administrare servicii de telefonie; - administrare sisteme de securitate fizica; Perioada contractuala:01.09.2021-31.12.2021.

Număr anunț
DA28792146
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI 29446657)
Furnizor / câștigător
Fratila V. Bogdan Alexandru PFA (CUI 38708315)
Cod CPV
75110000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.929 RON
Valoare atribuită
7.929 RON
Data publicării
18.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.929 RON

din 7.929 RON estimat