Atribuită Cumpărare directă

1) Panou frontal BTL-5000 5,7’’ – 4000,00 ron 2) Placa alimentare BTL-5000 – 675,00 ron 3) Manopera aferenta constatare/diagnosticare/reparatie – 500,00 ron

Număr anunț
DA28882348
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.175 RON
Valoare atribuită
5.175 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.175 RON

din 5.175 RON estimat