Atribuită Cumpărare directă

SD card 2Gb Holter, REF. 23503/08.09.2021. PRETUL DE 100.00LEI FARA TVA ESTE PRETUL POSTAT IN SICAP , NR. REF. 0101,SI CARE A FOST TRECUT IN REFERATUL DE NECESYTATE LA APAROBARE IN DATA DE 08.09.2021.

Număr anunț
DA28821639
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
300 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300 RON

din 300 RON estimat