Atribuită
Cumpărare directă
Primaria Barca, doreste sa achizitioneze , pentru Gradinita Barca, str. Mihai Viteazu nr.286 : Sistem supraveghere video: HDD 4Tb Surveillance special pentru sisteme video 1 Camera 5Mp 2.8mm Colorvu 8 Dvr 8 canale rezolutie pana la 5Mpx 1 Sursa alimentare 12V 5A 2 Video balun camere HD+ 16 Monitor 1 Rack 9u 1 Cablu FTP 3M Volition 150 Cablu FTP cu sufa 185 Mufa alimentare 12V 8 Doza 100X100 8 Cablu alimentare 220V 65 Pat de cablu 25x25 30
- Număr anunț
- DA28823576
- Autoritate contractantă
- Comuna Birca (Consiliul Local Birca) (CUI 5002100)
- Furnizor / câștigător
- VHE SERVICE SRL (CUI 32851854)
- Cod CPV
- 32323500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.801 RON
- Valoare atribuită
- 14.801 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.