Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie componente sistem de supraveghere video: - Camera 4Mpx ColorVu, 3 bucati - Sursa 12V 1A, 2 bucati - Antena wireless client+suport+ electronica 5Ghz, 16Dbi, 2 bucati - Router Archer C7, 1 bucata - NVR 32 canale. Latime de banda 256 MB, 1 bucata - Platbanda inox, 1 bucata - Catarame inox, 15 bucati - Patchord 0,5 mm, 5 buc - Patchord 5m, 5 buc
- Număr anunț
- DA28769966
- Autoritate contractantă
- Comuna Cilieni (Primaria Cilieni Jud. Olt) (CUI 5102346)
- Furnizor / câștigător
- VHE SERVICE SRL (CUI 32851854)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.702 RON
- Valoare atribuită
- 9.702 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.