Atribuită Cumpărare directă

Realizarea unei prize de pamant artificiale - priza de pamant realizate cu tarusi ingropati in sol; Oferta include realizarea unei prize de pamant pentru tabloul electric; Se va conecta tabloul electric existent la priza de pamant ; Valoarea rezistentei de dispersie a prizei de pamant va fi maxim 4 ohmi; Se va emite buletin de verificare realizat cu aparat certificat metrologic;

Număr anunț
DA28675855
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL MOFTINU MIC (CUI 17306854)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.450 RON
Valoare atribuită
1.450 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.450 RON

din 1.450 RON estimat