Atribuită Cumpărare directă

RIDICĂRI TOPOGRAFICE ÎN VEDEREA ÎNSCRIERII ÎN CARTEA FUNCIARA A IMOBILULUI ÎNSCRIS ÎN T.P. NR. 15119 DIN 14.04.2009 TARLA 5, PARCELA 3

Număr anunț
DA28810723
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA IERII (PRIMARIA VALEA IERII) (CUI 5562115)
Furnizor / câștigător
M GEOMET SURVEY SRL (CUI 37370932)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat