Atribuită Cumpărare directă

revizie periodica; remediere defect sistem franare; remediere defect sistem AC; revizie sistem directie; LS2022- SET SABOTI FRANA;29638F- BRAT SUSPENSIE ROATA; 29637F- BRAT SUSPENSIE ROATA; A1231PU- FILTRU AER; OC467- FILTRU ULEI; ULEI ELF EVOLUTION 5W40 4L; P85073- PLACUTE FRANA FATA; 52049118-BUCSA BARA STABILIZATOARE(2BUC); R134A- REFRIGERANT(7BUC); WM2045- SET RULMENT ROATA FATA.

Număr anunț
DA28754532
Autoritate contractantă
SPORT CLUB MUNICIPAL DEVA (CUI 18267923)
Furnizor / câștigător
CLASS AUTODUAL SRL (CUI 24887784)
Cod CPV
50118400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.338 RON
Valoare atribuită
2.338 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.338 RON

din 2.338 RON estimat