Atribuită
Cumpărare directă
Legitimatie speciala de control format inchis 7,5 x 10,5 cm (portrait) format deschis 15 x 10,5 cm Coperta din inlocuitor de piele de culoare neagra Caserare pe carton de legatorie de 2 mm grosime Imprimare pe coperta cu folio auriu (LEGITIMATIE SPECIALA DE CONTROL) Coala interioara printata in policromie conform medelului pus la dispozitie de beneficiar pe hartie offset alba de 70 g Coala interioara este lipita de coperta. Persoana de contact: Ruxandra BOBOCEA, tel 0723136096
- Număr anunț
- DA28842567
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI 24326056)
- Furnizor / câștigător
- STILUS ACTIV DESIGN SRL (CUI 37446500)
- Cod CPV
- 22000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.850 RON
- Valoare atribuită
- 2.850 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.