Atribuită
Cumpărare directă
Instruire privind Primul Ajutor de bază : o Prim ajutor de bază - in conformitate cu “ Protocolul European de Resuscitare - ERC” si “Consiliul Național Roman de Resuscitare - CNRR”, inclusiv in conetxtul Covid 19. o Situații de urgența necesare aplicării primului ajutor in activitatea de birou, plăgi, electrocutare, cădere de la înălțime sau la același nivel, conducere auto; o Aplicații practice cu utilizarea manechinelor de instruire de 20 Kg respectiv 50 Kg;
- Număr anunț
- DA28782381
- Autoritate contractantă
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY & HEALTH CONSULTING SRL (CUI 18707030)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.625 RON
- Valoare atribuită
- 2.625 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.