Atribuită
Cumpărare directă
Actualizare Studii de Fezabilitate si a Documentatiilor de avizare pentru lucrarile de interventie, cat si a Devizelor Generale / Costuri Investitie pentru realizarea obiectivului de investiții :,, Sistem de canalizare sat Moldoveni, comuna Islaz, Județul Teleorman”
- Număr anunț
- DA28712150
- Autoritate contractantă
- Comuna Islaz (Primaria Comunei Islaz) (CUI 4652805)
- Furnizor / câștigător
- NCC ALPHA BUILD CONSULT S.R.L. (CUI 35695865)
- Cod CPV
- 79415200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.