Atribuită Cumpărare directă

Dell Vostro 5510,15.6"FHD(1920x1080)AG noTouch,Intel Core i7-11370H(12MB,up to 4.8 GHz),8GB(1x8)3200MHz DDR4,512GB(M.2)NVMe PCIe SSD,noDVD,NVIDIA GeForce MX450/2GB,Intel Wi-Fi 6 2x2(Gig+)+ Bth,Backlit KB,FGP,4-cell 54WHr,Win10Pro,3Yr NBD Mouse wireless Dell Mobile MS3320W, Titan Gray. APC | BE850G2-GR | Standby | 850 VA | 520 W | Mini Tower | Nr iesiri 8 Schuko | Intrare Schuko cablu 1.8m | USB C, Protectie RJ45, RJ11, Panou LED Genius Media Pointer 100, RUN CARD, G-31090015100 Hard Disk Drive portabil SEAGATE Expansion STEA2000400, 2TB, USB 3.0, negru Desktop Dell OptiPlex 7080 MT cu procesor Intel® Core™ i7-10700 pana la 4.80 GHz, Comet Lake, 16GB DDR4, 512GB SSD, DVD-RW, Intel® UHD Graphics 630, Windows 10 Pro cu Monitor LED DELL P2419H 23.8 inch 5 ms Negru 60 Hz

Număr anunț
DA28898745
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.549 RON
Valoare atribuită
11.549 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.549 RON

din 11.549 RON estimat