Atribuită Cumpărare directă

DELL G7 7700 Notebook 43.9 cm (17.3") Full HD 10th gen Intel Core i7 16 GB DDR4-SDRAM SSD 256 GB+512 GB SSD NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 PRO Black

Număr anunț
DA28897323
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.099 RON
Valoare atribuită
7.099 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.099 RON

din 7.099 RON estimat