Atribuită Cumpărare directă

Furnizare de componente software – MS Office (necesar 10 buc, la Direcția Urbanism), utilizate în Primăria Municipiului Alba Iulia.

Număr anunț
DA28874612
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
48310000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.300 RON
Valoare atribuită
9.300 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.300 RON

din 9.300 RON estimat