Atribuită Cumpărare directă

DVD cu capacitate 4.7 GB. CD BD-R Estelle, 25 GB BD-R 50GB dual layer ESTELLE cu carcasa slim RACK 6U DATEUP 600*450 MP.6406.9001 - se livreaza dezasamblat KINGSTON 64GB USB3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black + Teal

Număr anunț
DA28825596
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30237200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.502 RON
Valoare atribuită
1.502 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.502 RON

din 1.502 RON estimat