Atribuită Cumpărare directă

SSD Kingston, SKC600, 2.5", 256GB, SATA 3.0 (6GB/s), R/W speed: 550MBs/500MBs SET SURUBURI PENTRU HDD / SSD DE 2,5 INCH CABLU DATE SATA III 6 GB/S DREPT/DREPT 0.5M NEGRU, ROLINE 11.03.1552 MEMORIE RAM KINGSTON, DIMM, DDR3, 4GB, 1600MHZ, CL11, 1.5V

Număr anunț
DA28772062
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30211200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.839 RON
Valoare atribuită
5.839 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.839 RON

din 5.839 RON estimat