Atribuită
Cumpărare directă
USB FLASH KINGSTON DATATRAVELER SE9 DTSE9H/32GB USB 2.0 TONER ORINK/MASTER BROTHER OR-BTN660/L254DN TN2320/2350/2380 HARTIE A4 ABSOLUT COPIATOR MOUSE USB A4TECH OP-720 USB FLASH KINGSTON DATATRAVELER KYSON DTKN/64GB SSD SATA HP S700 2DP99AA 500GB GEANTA LAPTOP 15.6 NATEC NTO-08110 TONER EUROPRINT HP CF230A SSD SATA KINGSTON SKC600/512G 512GB REINNOIRE DOMENIU PRIMARIAOHABA.RO 5 ANI 25.07.2021-24.07.2026 TONER SKYPRINT HP CB435A/CB436A/CE285A TONER PPC BROTHER HL-2320 TONER EURO PRINT HP CE285A/CRG725 TONER EURO/SKYPRINT/JUST HP Q2612A/FX10 MB 1200 GIGABYTE H410M S2H V3 CPU 1200 INTEL CELERON G5925 3.6GHZ MEMORIE DDR4 CORSAIR VALUESELECT CMV4GX4M1A2400C16 4GB SURSA ATX RPC PWPS-055P00P-BU01A 550W SSD SATA KINGSTON SKC600/512G 512GB UPS NJOY KEEN 800 800VA UPLI-LI080KE-CG01B UPS NJOY RENTON 650 USB UPLI-LI065RE-CG01B AGRAFE 33MM CAPSE KANGARO 24/6 TONER MASTER/EUROPRINT HP CF230X/CRG051H
- Număr anunț
- DA28704884
- Autoritate contractantă
- COMUNA OHABA (PRIMARIA COMUNEI OHABA) (CUI 4562400)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 30237200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.879 RON
- Valoare atribuită
- 3.879 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.