Atribuită Cumpărare directă

BANANE 50 - 6.5, CARTOFI 50 3, MIX MEXICAN 1KG 12 -9, 6.8,MORCOV 25 3, TELINA 10 6, PASTARNAC 10 6, MERE 60 4,PRUNE 20 6, VERDEATA 10 12, LAMAI 6 7.5, SUC ROSII 680G 36 6.8, CEAPA 15 3, VARZA 10 2.5, USTUROI 2 12, ZAHAR PUDRA 80G 20 PASTA TOMATA OLYMPIA 370G 48 6.8, BROCCOLI 2.5KG 1 22.5, CEAI 20 3.5

Număr anunț
DA28856455
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 CRISTAL (CUI 13629810)
Furnizor / câștigător
STAR PRES SRL (CUI 2383190)
Cod CPV
15300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.060 RON
Valoare atribuită
2.060 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.060 RON

din 2.060 RON estimat