Atribuită Cumpărare directă

CARTUS PENTRU MULTIFUNCTIONALELE LEXMARK X642/644/646 - 5 BUC PHOTOCONDUCTOR (DRUM) LEXMARK PTR.IMP.LEX.MS310/410/510/610 - 1 BUC CARTUS LEXMARK 50F0UA0 / 50F2U00 , PENTRU IMPRIMANTELE LEXMARK MS510 - 1 BUC CARTUS HP C8543X 30000 PAG. PENTRU COPIATOARELE HP 9000, 9040, 9050 - 2 BUC CARTUS LEXMARK E352H11E / E352H21E - 4 BUC

Număr anunț
DA28714506
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4506931)
Furnizor / câștigător
ECOCART PRINTING S.R.L. (CUI 39758427)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.190 RON
Valoare atribuită
4.190 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.190 RON

din 4.190 RON estimat