Atribuită Cumpărare directă

Mic dejun+pranz+gustare ora 15

Număr anunț
DA28849845
Autoritate contractantă
GRADINITA PP NR 2 TIMISOARA (CUI 29152503)
Furnizor / câștigător
PERSEFONA BEAUTY CONCEPT SRL (CUI 37628315)
Cod CPV
55524000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.453 RON
Valoare atribuită
1.453 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
25.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.453 RON

din 1.453 RON estimat