Atribuită Cumpărare directă

ECHIPARE CU FILTRE HEPA LABORATOR ANALIZE MEDICALE-COVID SPITALUL JUDETEAN DE URGENTE BACAU; FE 1670/26.08.2021

Număr anunț
DA28668325
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
INSTAL POINT SRL (CUI 31122555)
Cod CPV
39811200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.433 RON
Valoare atribuită
3.433 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.433 RON

din 3.433 RON estimat