Atribuită Cumpărare directă

Manopera: - CONECTARE IDS - CITIRE / ELIMINARE CODURI DTC - Unisens ventilare gaze motor - demontare si montare - INLOCUIT INJECTOR CILINDRUL 1 - CURATARE ALEZAJ INJECTOR CILINDRU 1 - CONECTARE IDS - TESTARE PARAMETRII FUNCTIONARE MOTOR - INITIALIZARE SISTEM DIESEL (PRG INJECTOR CIL 1) - CITIRE / ELIMINARE CODURI DTC - INLOCUIT FILTRU COMBUSTIBIL Materiale: - INJECTOR - Injector VPS GARANTIE EUROCOD 260 - CLEMA - CONDUCTA INJECTOR CILINDRU 1 - KIT CAPACE => 2375830 - BOLT - FILTRU MOTORINA

Număr anunț
DA28714319
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
ROADHILL AUTOMOTIVE SRL (CUI 15584218)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.584 RON
Valoare atribuită
1.584 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.584 RON

din 1.584 RON estimat