Atribuită Cumpărare directă

Paletar logopedic - material practic de logopedie - preturi de producator JUCARII VORBARETE - PRODUCATOR DE MATERIALE DE LOGOPEDIE, EDUCATIVE, DIDACTICE SI CONSILIERE. PENTRU INTREAGA GAMA DE PRODUSE VA RUGAM SA NE CONTACTATI LA: 0770.27.33.61 sau jucariivorbarete@gmail.com Este un instrument de evaluare a pronuntiei copilului mic, un concept inedit prin designul practic, atractiv, special creat pentru captarea si mentinerea atentiei acestuia. Practica logopedica arata ca evaluarea pronuntiei copilului mic se realizeaza cu dificultate din cauza capacitatii scazute a acestuia de a-si mentine un timp mai indelungat atentia concentrata asupra unei sarcini. Paletarul logopedic trezeste interesul copilului prin forma si imaginile atractive, usor de recunoscut, fiind astfel simplu de aplicat in evaluarea logopedica a 25 de sunete si 8 grupuri de sunete (pozitie initiala, mediana si finala). Pentru a verifica eficienta paletarului logopedic acesta a fost utilizat in cadrul sedintelor de logopedie atat pentru evaluarea pronuntiei cat si pentru dezvoltarea vocabularului, rezultatul fiind implicarea activa a copiilor in ambele situatii.

Număr anunț
DA28752917
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA BRASOV (CUI 18657250)
Furnizor / câștigător
JUCĂRII VORBĂREŢE SRL (CUI 30232770)
Cod CPV
37524100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat