Atribuită Cumpărare directă

16A NUMAR DE REFERINTA: PC 19 PRET DE CATALOG: 12,61 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 35121300-1 Accesorii de siguranta (Rev.2) DESCRIERE: SIGURANTA 1P 16A 1 Increase value Decrease value 12,61 12,61 SAVANA VOPSEA SUPERLAVABILA NUMAR DE REFERINTA: PC 18 PRET DE CATALOG: 257,14 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44810000-1 Vopsele (Rev.2) DESCRIERE: SAVANA VOPSEA SUPERLAVABILA 4 Increase value Decrease value 257,14 1.028,56 PAT CABLU16*16 NUMAR DE REFERINTA: PC 17 PRET DE CATALOG: 2,52 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44322000-3 Accesorii pentru cabluri (Rev.2) DESCRIERE: PAT CABLU 16*16 15 Increase value Decrease value 2,52 37,80 LACAT 63 MM NUMAR DE REFERINTA: PC 16 PRET DE CATALOG: 10,08 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44521000-8 Diverse lacate si broaste (Rev.2) DESCRIERE: LACAT 63 MM 1 Increase value Decrease value 10,08 10,08 LACAT 50 MM NUMAR DE REFERINTA: PC 15 PRET DE CATALOG: 8,50 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44521000-8 Diverse lacate si broaste (Rev.2) DESCRIERE: LACAT 50 MM 1 Increase value Decrease value 8,50 8,50 DOZA NUMAR DE REFERINTA: PC 14 PRET DE CATALOG: 3,50 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 31681000-3 Accesorii electrice (Rev.2) DESCRIERE: DOZA 10 Increase value Decrease value 3,50 35,00

Număr anunț
DA28776914
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
ROMCIM IMPEX SRL (CUI 15230580)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.390 RON
Valoare atribuită
3.390 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.390 RON

din 3.390 RON estimat