Atribuită Cumpărare directă

ATENTIE BBD 04/2022 IN LIMITA STOCULUI DISPONIBIL Producator: ANTIBIOTICE SA IASI Forma de prezenta... mai departe

Număr anunț
DA28779432
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33651100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.032 RON
Valoare atribuită
1.032 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.032 RON

din 1.032 RON estimat