Atribuită Cumpărare directă

Seminte panselute 1000 buc/plic, flori mari 10-60 cm, diferite culori, diverse soiuri: Power Rose with Blotch, inflorescenta rosie cu mijloc negru – 10 plicuri; Power Blue with Blotch, inflorescenta albastru cu mijlocul negru – 10 plicuri; Power White, inflorescenta alb cu un punctulet galben in mijloc – 10 plicuri; Power Clear Yellow, inflorescenta galben – 10 plicuri; Seminte Gazania New Day mix F1, culorea florii mix – 30 plicuri; Seminte Tagetes Brod mari inca F1 orange, culoarea florilor portocaliu– 30 plicuri; Seminte Tagetes Brod mari inca F1 yellow, culoare galben – 30 plicuri; Seminte Salvia mix F1 pitica, culorea rosu – 30 plicuri; Seminte Ageratum Aluha Blue F1 pitic, culoare albastru deschis - 30 plicuri; Seminte portulaca Happy hour F1, culori variate, alb, roz, rosu, violet, galben, orange – 15 plicuri; Seminte Brassica oleracea F1 Nagoya, nuante verde sau violet – 40 plicuri; Seminte Vinca Victory F1, alb, rosu, purpuriu – 30 plicuri; Seminte Celosia Calimba mix F1 pitica, culorea galben, roz, rosu, portocaliu – 15 plicuri; Seminte Leucanthemum Snow Lady F1, culoare alb, galben – 15 plicuri.

Număr anunț
DA28784997
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
HORTIFRUCT SRL (CUI 23111792)
Cod CPV
03111900-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.237 RON
Valoare atribuită
60.237 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.237 RON

din 60.237 RON estimat