Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare produse de curatenie si igienizare: domesto citrus 750ml - 18 buc, solutie baie misavan 750ml - 18 buc, bref gel lemon power 700ml - 12buc,sanytol dez.univ.500ml - 24buc, hartie ig pufina aloe v.8role/3str - 10buc, cif cream professional 750ml - 12buc, mr muscle instalatorul gel 1l - 12buc, rola regina blitz - 10buc, dermomed argan sapun lichid 1l - 5 buc , servetele antibacteriene detox 72pcs - 24 pach, bref wc 3*50g lemon - 20 buc , manusi latex m 100b - 15 cut ,masca de protectie set 50 buc hi care - 20 cut, masca de protectie uf.50buc - 20 cut, hartie ig zewa deluxe 8 buc - 10 buc, pahare u.folosinta 200ml 50buc - 20 set , rola hartie - 10 buc, pahare 200ml - 100 buc, mister risp - 10 set , cos gunoi - 3 buc, clor ace 1l - 10 buc , rola 20 prosoape curatera ultra fresh - 6 buc, dezinfectant 5l -3 buc ,solutie curatare baie nufar 500ml - 6 buc, nufar ecrane tv si pc 200ml - 9 buc , hygienium solutie ecrane pc - 6 buc.
- Număr anunț
- DA28718072
- Autoritate contractantă
- COMUNA CABESTI (PRIMARIA COMUNEI CABESTI) (CUI 5518519)
- Furnizor / câștigător
- IANATETI IMPEX SRL (CUI 8784051)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.028 RON
- Valoare atribuită
- 5.028 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.