Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de inregistrare sistematica a imobilelor pe sectoare cadastrale din categoria a IV-a în Sistemul Integrat de Cadastru și Carte Funciară în cadrul Programului National de Cadastru și Carte Funciară (PNCCF)- Finantarea 7 pentru Sectorul 87 - UAT comuna Tasca - aproximativ 300 imobile.( in limita a 300 de imobile) .
- Număr anunț
- DA28790542
- Autoritate contractantă
- COMUNA TASCA (CUI 2614457)
- Furnizor / câștigător
- Marascu Silviu (CUI 39725578)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.840 RON
- Valoare atribuită
- 42.840 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.