Atribuită
Cumpărare directă
Pachet 413S Motocultor Bertolini cu motor Honda GX 390 , , putere 13 CP ,freza de pamant de 70 cm , roti pneumatice cu ecartament reglabil COD CATALOG: 413S/GX390/Bertolini PREZENTARE PRODUS 413S Bertolini Motocultor motor Honda , tip motor GX 390 , putere 13 CP Ambreiaj: - multi disc cu control manual, inversat. Cutia de viteze: - in baie de ulei, 6 viteze (3 viteze inainte + 3 viteze inapoi). Diferential: - cu dispozitiv de blocare si maneta de control. Sistem de franare: - independent pe fiecare roata cu maneta separata de control si dispozitiv de blocare pentru stationare. Dispozitive de siguranta: - maneta de ambreiaj cu dubla actionare si debreiere in cazul pierderii controlului asupra masinii (fara oprirea motorului); - dispozitiv pentru impiedicarea schimbarii sensului de mers cand priza de forta functioneaza; - maneta suplimentara de ambreiaj pentru pornire/oprire lenta. Priza de putere: - independenta si cu sistem de cuplare rapida. Ghidonul: - reglabil in inaltime si in lateral, rotire la 180 grade sistem antivibratii. Freza: - 70 cm, 20 de cutite, sistem de control a adancimii de lucru, roata de transport. Roti motoare: pneumatice 5 - 10 inch, ecartament reglabil. Set de Livrare : -Motocultor 413S cu motor Honda GX 390 - 13 cp -L1055001 Bertolini Suport ajustabil pentru plug -Z0020104 Bertolini Plug reversibil 180 grade Freza de pamant 70 cm -reglabila . Roti pneumatice 5.00x10 '' cu ecartament reglabil PRODUCATOR: BERTOLINI.
- Număr anunț
- DA28824999
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
- Cod CPV
- 16600000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.222 RON
- Valoare atribuită
- 13.222 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.