Atribuită
Cumpărare directă
Achiziționarea de panouri din material tip alucobond rezistent la exterior, necesare parcarilor rezidentiale din municipiul Deva cu respectarea caietului de sarcini ( document atașat) . În cazul unui accept vă solicităm să depuneți certificatul constatator ONRC, declarația 60 conform Legii 98/2016 ( document atașat).
- Număr anunț
- DA28789144
- Autoritate contractantă
- Municipiul Deva (CUI 4374393)
- Furnizor / câștigător
- PETTIT ALCONS S.R.L. (CUI 39232863)
- Cod CPV
- 35261000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.800 RON
- Valoare atribuită
- 29.800 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.