Atribuită Cumpărare directă

Tipar policromie, cu capse peste tot, buzunare, perforat pentru a putea trece vantul, cu greutate redusa. Dimensiune 10 m x 6 m. Necesar pentru desfasurarea evenimentului cultural "Noaptea bibliotecilor" din 02.10.2021, care va avea loc la ora 18,00 la sediul central al Bibliotecii, necesar in spatele scenei.

Număr anunț
DA28748144
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
Furnizor / câștigător
PETTIT ALCONS S.R.L. (CUI 39232863)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.300 RON
Valoare atribuită
5.300 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.300 RON

din 5.300 RON estimat