Atribuită
Cumpărare directă
Harta pliata de prezentare a orasului Targu Ocna - Interior: harta orasului Targu Ocna, cu trasee si obiective turistice Exterior: coperta si parte de redactie in limba romana si limba engleza (imagini, descrieri), etc. Format: desfasurat : circa 70 cm x 59 cm, format finit (pliat) 10 x 20 cm Tipar: 4/4 culori, offset Suport: hartie G-Print mat, 90 gr/mp
- Număr anunț
- DA28756676
- Autoritate contractantă
- Orasul Tg.Ocna (Consiliul local Tg.Ocna) (CUI 4278620)
- Furnizor / câștigător
- SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI 17581153)
- Cod CPV
- 22114300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.