Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare pachet harti cu trasee montane, compus din: Harta Muntilor Fagaras ed.3 (la scara 1:35.000 si 1:75.000) – 3 bucati, 26.67 lei + 5% TVA/bucata Harta Muntilor Piatra Craiului ed.3-3 bucati, 17.14 lei + 5% TVA/bucata Harta Muntilor Bucegi Leaota-3 bucati, 23.81 lei + 5% TVA/bucata Harta Muntilor Ciucas ed.2-1 bucata, 17.14 lei + 5% TVA/bucata Harta Muntilor Postavaru, Piatra Mare, Baiului ed.2 – 1 bucata, 17.14 lei + 5% TVA/bucata Harta Muntilor Retezat ed.2- 1 bucata, 17.14 lei + 5% TVA/bucata Harta Muntilor Parang- 2 bucati, 17.14 lei + 5% TVA/bucata Mentiuni: - In partea cartografica si in coperta hartii, va fi inserat logo-ul Furnizorului - dreptul de proprietate intelectuala asupra datelor si informatiilor continute in harti (parte cartografica, trasee, descrieri, fotografii,etc) este al Furnizorului, nu se transfera Achizitorului
- Număr anunț
- DA28686751
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI 17581153)
- Cod CPV
- 22114300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 288 RON
- Valoare atribuită
- 288 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.