Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE LEMNE DE FOC DE ESENTA TARE - 150 TONE SAU ECHIVALENT OIN METRI CUBI, PENTRU CENTRALA TERMICA FEROLLI CONFORM PARAMETRILOR TEHNICI SPECIFICATI IN ANUNT NR ADV1237721. SUNT INCLUSE TAIEREA/SPARGEREA SI TRANSPORTUL

Număr anunț
DA28788435
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA GIURGIU (CUI 5182167)
Furnizor / câștigător
STEFDAV S.R.L. (CUI 21248719)
Cod CPV
03413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88.500 RON
Valoare atribuită
88.500 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88.500 RON

din 88.500 RON estimat