Atribuită Cumpărare directă

taiat+spart beton 40 ml x 70 lei/mp montat rigole scurgere apa 30 ml x 20 lei/mp montat echipamente joaca

Număr anunț
DA28688490
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GROPENI (CUI 14348553)
Furnizor / câștigător
BRAGAU MARIAN (CUI 29013823)
Cod CPV
45262600-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.284 RON
Valoare atribuită
16.284 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.284 RON

din 16.284 RON estimat