Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de intretinere si reparatii la locurile de joaca si terenuri de sport din comuna Cuzdrioara, jud. Cluj.

Număr anunț
DA28731153
Autoritate contractantă
COMUNA CUZDRIOARA (PRIMARIA CUZDRIOARA) (CUI 4546936)
Furnizor / câștigător
ROSTAR BATI SRL (CUI 25889392)
Cod CPV
45212290-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282.722 RON
Valoare atribuită
282.722 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282.722 RON

din 282.722 RON estimat