Atribuită Cumpărare directă

Evaluari psihologice periodice , la angajare,revenire in activitate. pretul este pe persoana in functie de numarul de avize emise. Pentru 1-40 persoane pretul este de 20 Ron/persoana, pentru mai mult de 40 de persoane pretul este negociabil.

Număr anunț
DA28707659
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "GARABET IBRAILEANU" IASI (CUI 4981417)
Furnizor / câștigător
Cabinet Individual de Psihologie Jitaru Ioana Maria (CUI 21023686)
Cod CPV
85121270-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.530 RON
Valoare atribuită
1.530 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.530 RON

din 1.530 RON estimat