Atribuită
Cumpărare directă
PRODUSE Prezenta tine loc de comanda. Plata se va face cu ordin de plata la 30 zile de la data receptiei produsului, in contul de trezorerie specificat de furnizor la emiterea facturii. Produsele se vor livra la magazia spitalului, in intervalul orar luni-vineri 08:00-14:00. Transportul este suportat de catre furnizor, fara costuri suplimentare pentru autoritatea contractanta. Produsul este insotit de certificate de conformitate, avize emise de ANM, termen de valabilitate cel putin un an de la data livrarii. - Cutiile sunt inscriptionate conform normativelor in vigoare impuse prin acreditarea ADR prin IPROCHIM SA, pe care o destine societatea! - conform fisier atasat. Cutii pentru colectarea deseurilor infectioase capacitate 20 L - 5 kg Cutiile prezinte marcaj galben marcaj conform standardelor Ordinului OMS 1226/2016 si ecipient/recipienti/cutii/cutie galbene polipr 0,75L pt deseuri taietoare/intepatoare ADR Iprochim. In conformitate cu Ord.MS nr. 1226/2012 pentru aprobarea Normelor tehnice privind gestionarea deseurilor rezultate din activitati medicale, publicat in Monitorul Oficial nr 855 din data de 18.12.2012 Recipient plastic 0,75L pentru deseuri taietoare - intepatoare
- Număr anunț
- DA28849615
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
- Furnizor / câștigător
- PREBOX EMS SRL (CUI 37621325)
- Cod CPV
- 44613800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.240 RON
- Valoare atribuită
- 1.240 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.