Atribuită Cumpărare directă

Prestăm servicii: amenajament pastoral

Număr anunț
DA28789030
Autoritate contractantă
Comuna Ruscova (CUI 3627552)
Furnizor / câștigător
SILVA PROIECT CONCEPT S.R.L. (CUI 44159319)
Cod CPV
77200000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.025 RON
Valoare atribuită
14.025 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.025 RON

din 14.025 RON estimat