Atribuită
Cumpărare directă
Toner 1 x 159.67 dosar PVC Noki 50 x 0.588 folii PVC Noki 100/ set 1 x 8.403 schotch 1 x 1.680 carton A4 / top 1 x 50.420 pixuri Aihao 24 x 1.008 foarfeca 1 x 3.781 pix cu gel 12 x 2.941 plicuri 10 x 0.420 plicuri 10 x 0.252 plic tip burduf 10 x 1.680 biblioraft 6 x 6.302 marker 1 x 2.100 marker set 4 x 13.445 burete tabla 4x 6.722
- Număr anunț
- DA28726034
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA O.C. TASLAUANU (CUI 4246106)
- Furnizor / câștigător
- SC FLAVI MAYOS PRINT SRL (CUI 30371108)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 541 RON
- Valoare atribuită
- 541 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.