Atribuită Cumpărare directă

prosop zet 10 x 3.781 prosop zet 10 x 5.882 saci menaj 20 x 2.941 rola hartie 12 x 7.142 rola hartie 2 x 4.201 prosop zet 15 x 3.781 prosop zet 12 x 6.722 saci menaj 4 x 5.042

Număr anunț
DA28725902
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA O.C. TASLAUANU (CUI 4246106)
Furnizor / câștigător
SC FLAVI MAYOS PRINT SRL (CUI 30371108)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
407 RON
Valoare atribuită
407 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

407 RON

din 407 RON estimat