Atribuită Cumpărare directă

Obiectul contractului îl reprezintă realizarea de măsurători topografice pentru drumuri comunale în lungime de 26 km din comuna Ștefan cel Mare, jud. Argeș, întocmirea planurilor de amplasament și delimitare a imobilelor și înscrierea în Cartea Funciara a suprafețelor exacte a acestora, respectiv înregistrarea lor în Sistemul Integrat de Cadastru și Carte Funciară. Serviciile includ și avizarea documentațiilor la Oficiul teritorial de cadastru și carte funciara și obținerea extrasului de carte funciara.

Număr anunț
DA28810364
Autoritate contractantă
Comuna Stefan Cel Mare (Primaria Stefan Cel Mare) (CUI 4318393)
Furnizor / câștigător
SMART DRONE TOPO S.R.L. (CUI 43664410)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88.400 RON
Valoare atribuită
88.400 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88.400 RON

din 88.400 RON estimat