Atribuită
Cumpărare directă
Serviciul presupune: LUCRARI DE HIDROIZOLATII SI REPARATII LA JGHEABURI SI BURLANE CU ALPINISTI UTILITARI ETAPE DE LUCRU SI COSTURI Curatarea tuturor jgheaburilor si a burlanelor PRET : 35 RON / ML SUPTAFETE ESTIMATE = 80 ML ( dispensar + pasarela - Corp C1, Corp C2 ) TOTAL COST = 2.800 RON INLOCUIRE JGHEABURI, BURLANE, SORTURI DEGRADATE COSTURI : 430 RON / ML SUPRAFETE ESTIMATE = 25 ML ( dispensar - Corp C1 ) COST TOTAL = 10.750 RON Repozitionarea, fixarea prin nituire si sigilarea tuturor jgheaburilor, a burlanelor si a sorturilor afectate ( in zonele unde acestea au fost deplasate si nu mai pot retine sau drena apa ) PRET : 120 RON / ML SUPTAFETE ESTIMATE = 75 ML ( dispensar + pasarela - Corp C1, Corp C2 ) TOTAL COST = 9.000 RON DECOPERTARE TENCUIELI PERICULOASE + RETENCUIREA ZONELOR COSTURI : 700 RON / MP SUPRAFETE ESTIMATE = 75 MP( dispensar + pasarela - Corp C1, Corp C2) COST TOTAL = 52500 RON RECONSTRUIREZIDARIE PORTANTA COSTURI :1.700 RON / MP SUPRAFETE ESTIMATE = 10 MP( pasarela Corp C2 ) COST TOTAL = 17.000 RON VOPSIREA TUTUROR ZONELOR RETENCUITE COSTURI :170 RON / MP SUPRAFETE ESTIMATE = 75 MP( dispensar + pasarela - Corp C1, Corp C2 ) COST TOTAL = 12750 RON TOTAL COSTURI - 104800 RON
- Număr anunț
- DA28716965
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
- Furnizor / câștigător
- BĂLAN SILVIU-MĂDĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35712699)
- Cod CPV
- 45261300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104.800 RON
- Valoare atribuită
- 104.800 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.