Atribuită Cumpărare directă

Achizitie tamplarie PVC amenajare primarie compusa dinȘ Usa interior , nuc, cu panel ornamental, 970/2020=2buc si Usa interior, nuc, cu sticla ornament, 970/2020=1buc

Număr anunț
DA28804887
Autoritate contractantă
COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
Furnizor / câștigător
TERMO VETRO DECOR SRL (CUI 37061910)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.730 RON
Valoare atribuită
9.730 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.730 RON

din 9.730 RON estimat