Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie tamplarie PVC amenajare primarie, dupa cum urmeaza: Usa interior PVC, alb, 970/2070 = 6 buc, Usa interior dubla, alb, PVC 1550/2900 = 1 buc, Geam PVC, alb, 2 canate, trei randuri sticla, 1760/1430 = 3 buc si Geam PVC culoare nuc , trei randuri sticla, 3700/2000 = 1 buc.
- Număr anunț
- DA28789946
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
- Furnizor / câștigător
- TERMO VETRO DECOR SRL (CUI 37061910)
- Cod CPV
- 45421000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.260 RON
- Valoare atribuită
- 23.260 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.