Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare AGREGATE DE BALASTIERA- REFUZ DE CIUR SI BALAST, cantitatea necesara este de 730 tone. Termenul de garantie este cel acordat de producator. Pretul include transportul la locația indicată de autoritatea contractanta pe raza Comunei Mișca, judetul Arad. Se va incheia un contract de achizitie publica.

Număr anunț
DA28738512
Autoritate contractantă
COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
Furnizor / câștigător
CSERNUS TRANS SRL (CUI 23092313)
Cod CPV
14212000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.420 RON
Valoare atribuită
39.420 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.420 RON

din 39.420 RON estimat